درباره ما

فروشگاه اینترنتی داریا موبایل

اندیشه ی ما تلاشی برای بر آورده سازی نیاز شما بازرگانی قربانپور از سال 1401در پهنه ی بازار فروشگاه های اینترنتی حضور جدی دارد و طی این سال ها با عرضه کالاهای با کیفیت به مشتریان ارجمند، به یاری خداوند توانسته است رضایت قابل توجه ای را از سوی مشتریان عزیز در داخل و خارج از کشور کسب نماید.

09124334531 : پشتیبانی داریا موبایل

 

 

 

dariyamobile.com

perla8.com

این مجموعه در سال 1400 با هدف ایجاد کار آفرینی و افزایش گردش سرمایه در بخش خدمات جامه اقدام به طراحی و توسعه فروشگاه اینترنتی پرلاایت نموده و با احداث مجموعه  وابسته به آن باستناد نظرات مشتریان در بیش از یک دهه اخیر تاکنون توانسته خدمات مناسب با کیفیت و نوینی در جهت فروش کالا ، خدمات و لوازم مورد نیاز شما ارائه دهد که همچنان نیز افتخار این میزبانی را برای هموطنان عزیز داراست . در همین راستا این مجموعه با تاسیس فروشگاه بروز داریا موبایل فرصت ایجاد اشتغال را فراهم ساخت و در حال حاضر افتخار تامین نیاز مشتریان را بر عهده دارد.

 

 

در سال 1400 بازرگانی قربانپور با ایجاد شبکه فروش حضوری در زمینه فروش های اینترنتی در قلب این بازار برای بروز بودن با نرخ بازار و سرویس دهی و فراهم سازی تنوع در فروشگاه های آنلاین برای مصرف کنندگان ، سازندگان و همکاران محترم نموده است و این گالری در حال حاضر آماده خدمت رسانی به مشتریان عزیز ب در داریا موبایل  میباشد.